خانه / حوادث / رویدادهای اجتماعی / سید عبدالوحید قتالی رییس اسبق ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری، با کارمندان این ریاست خداحافظی کرد

سید عبدالوحید قتالی رییس اسبق ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری، با کارمندان این ریاست خداحافظی کرد

—————–
مراسم خدا حافظی سید عبدالوحید قتالی رییس اسبق ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری که با اشتراک ادریس زمان سرپرست وزارت امور خارجه، عبدالمتین بیگ رییس عمومی ارگان‌های محلی، فضل فضلی مشاور ارشد رییس جمهوری و با حضور معاونین و کارمندان این ریاست برگزار شد، اشتراک‌کنندگان در صحبت‌های جداگانه کارکرد آقای قتالی را در رهبری این ریاست قابل قدر عنوان نمودند.
آقای قتالی در مدت کارشان برای آوردن اصلاحات بنیادین در ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری بخاطر تسریع روند تطبیق احکام اصلاحی جلالتمآب رییس جمهور کشور تلاش نمود، تا این اداره به یک اداره فعال و قابل اعتماد برای مردم و همه ادارات و وزارت خانه‌ها تبدیل شود.
وی تلاش کرد تا مشارکت اقوام و همه شهروندان کشور را در این ریاست مهم و کلیدی ساخته و اقدام برای حضور افراد جوان، متخصص و با درایت نمود.
معاونین، روسا و کارمندان ریاست عمومی اداره امور ریاست جمهوری، تلاش ها و زحمات آقای سید عبدالوحید قتالی رییس اسبق این اداره را قدردانی نموده و برای ایشان در مسئولیت جدیدشان به عنوان معاون سیاسی و مردمی شورای امنیت ملی جمهوری اسلامی افغانستان پیروزی و کامگاری تمنا نمودند.
آقای قتالی انجام وظایفی چون وکالت مردم در شورای ولایتی، ریاست شورای ولایتی و شاروال هرات را در کارنامه خود دارد. او از همکاران اسبق مجله دوربین در هرات است.

درباره admin

مطلب پیشنهادی

چاپ هزاران اوراق معلوماتی در رابطه به وقایع مرض کرونا از سوی مطابع خصوصی

توزیع ۳۲۰ هزار برگه معلوماتی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در هرات همزمان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.